Foto: Viktorija Bekhema tirgo meitas apģērbus

0 komentāri

Tērpu māksliniece un futbolista Deivida Bekhema dzīvesbiedre Viktorija Bekhema izrevidējusi savas trīsgadīgās meitas garderobi. Viņa tajā izvēlējusies 25 apģērba komplektus, ko darinājuši slaveni modes nami, un nolēmusi tos pārdot labdarības nolūkos.

Nelielais veikaliņš Primrozhillā turpmākajās dienās gaida prāvu apmeklētāju pieplūdumu. Skatlogā izliktās kleitas nav vienkāršas drēbes. Tās bijušas mugurā britu slavenību pāra Viktorijas un Deivida Bekhemu trīsgadīgajai meitai Hārperei. Viktorija pārdošanai labdarības vārdā ir nodevusi 25 Harperes valkātos apģērbu komplektus un apavus. Tie tapuši tādos slavenos modes namos kā Chloe, Ralph Lauren, Stella Mccartney, Gucci un Marc Jacobs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lētākās kleitas tiks pārdotas par 250 mārciņām, dārgākie apģērbu komplekti – par 500 mārciņām. Viens no tērpiem nonāks vairāksolīšanā pa tālruni.

Visa no Hārperes apģērbiem iegūtā nauda tiks ziedota organizācijai Glābiet bērnus, lai novērstu mazuļu mirstību no novēršamiem cēloņiem. Pati Bekhema ir priecīga par iespēju šāda veidā atbalstīt organizācijas darbu, jo kā māte ticot, ka ikvienam bērnam, lai kur viņš dzīvotu, ir tiesības uz laimīgu un veselīgu dzīvi.

Šī nav pirmā reize, kad Bekhema pievēršas labdarībai. Viņa ir ANO labas gribas vēstniece cīņai pret AIDS izplatību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas