FOTO: Ušakovs jau agrā jaunībā baudījis daiļavu uzmanību

0 komentāri

Beidzot ar fotogrāfijām no 90. gadiem nācis klajā arī Rīgas mērs Nils Ušakovs, sociālajos tīklos publicējot foto no savām studenta gaitām. Jaušams, ka jau tolaik nākamais pilsētas mērs nav bijis vienaldzīgs savām kolēģēm. Kā zināms, viņš 38 gadu vecumā apņēma jau trešo sievu.

”Arī tiku līdz 90. gadu bildēm. Lielāko tā laika daļu biju students, tāpēc bildes atbilstošas. Pirmajā bildē – pirmais kurss, Ekonomikas fakultāte, LU, 94. gads, 18 gadu. Divās nākamajās bildēs – jau 97. gads, Vasaras ekonomikas skola Polijā. Vienā bildē ar mācību grāmatu, otrā – ar poļu studentiem un bez grāmatas,” fotogrāfijas apraksta Rīgas mērs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērnā gada novembrī Nils Ušakovs mija gredzenus ar sava biroja vadītāju Ivetu Strautiņu. Ušakovam šī ir trešā laulība. Iepriekš viņš bija precējies ar tā laika kolēģi, žurnālisti Mariju Ušakovu, bet 2010. gadā ar uzņēmēju – Jeļenu. Šā gada martā pasaulē nāca Nila un Ivetas dēls Toms.

Nilu Ušakovu studentu laikos un Ivetas un Jeļenas ielenkumā baudi galerijā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas