FOTO: tur bija visi! Ar vērienu atklāts Gaismas pils restorāns Klīversala

2 komentāri

Trešdienas vakarā ar grandioziem svētkiem latviskās noskaņās un ar sabiedrības elites un prominenču klātbūtni beidzot tika oficiāli atklāts Latvijas Nacionālās bibliotēkas Gaismas pils restorāns Klīversala, tādējādi noslēdzot vairāku nedēļu ilgušo ažiotāžu un pretrunas ap restorāna nosaukumu.

Atklāšanas svētkus apmeklēja teju viss Latvijas politikas un šovbiznesa zieds. Viesu vidū bija Kārlis Leiškalns ar kundzi, uzņēmēja Marika Ģederte ar kungu, bijušais prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, plastiskais ķirurgs Kaspars Feldmanis ar kundzi, Latvijas Mūzikas ierakstu producentu apvienības un Mikrofona ieraksti vadītāja Elita Mīlgrāve, uzņēmēja Nellija Ušakova, dziedātāja Diāna Pīrāgs-Cesto sabiedrības dāmas Ieva Adams, Liene Skulme, Svetlana Leva, Kristīne Lindeblate, Elita Drāke un daudzi citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Restorāna atklāšanas pasākuma organizatoru komanda ar tautā jau iecienītu radošo producenti Gundegu Skudriņu priekšgalā un namamātes lomā bija radījusi parka atmosfēru, ienesot dabu pilsētā un dekorējot ar kokiem un zaļumiem, akcentējot restorāna galveno vizuālo simbolu – koku. Oriģināli veidotas uzkodas, dzērieni un kūciņas bija noformētas un pasniegtas, iekarinātas kokos, izkārtotas starp dāvanām un izvadātas ar velosipēdu.

Pasākuma laikā restorānu pieskandināja kora ”Sola” uzstāšanās, perkusiju un saksofona spēle, valdīja viegla un pozitīva gaisotne un viesi nebeidza slavēt telpu interjeru un pasākuma noformējumu. Viesību noslēgumā apmeklētāji nesteidzās mājās, bet baudīja saulrietu uz terases ar brīnišķīgo skatu uz Daugavu un Rīgas panorāmu, un pat ļāvās dejām dzīvās mūzikas pavadījumā.

Vēl pirms pasākuma oficiālajā paziņojumā restorāna pārvaldošā uzņēmuma SIA OZRT valdes loceklis Lauris Streņģe informēja, ka nosaukums Klīversala tika pieņemts, sekojot sabiedrības kopējam viedoklim un pašu iekšējām sajūtām. ”Restorāns atrodas vienā no Rīgas vēsturiskajiem rajoniem – Klīversalā. Turklāt lēmumam punktu pielika ļoti emocionāla vēstule no dažādu profesiju pensijas vecuma cilvēkiem, kuri aicināja izvēlēties tieši šo nosaukumu,” sacīja Streņģe.

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

 • zita
  +1

  zita

  Kārtējā ,,plastikāta" sejiņu zīmēšanās.

  31.07.2015 14:07

 • Milga
  +1

  Milga

  Restorāna atmosfēra maz sajūtama, bet sejas tik briesmīgas- no tām sakoptām dāmām sanāk tādi briesmonīši....

  31.07.2015 08:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas