FOTO: Toretto savā paspārnē pieņem seksīgo modeli Sendu

1 komentārs

Pavisam nesen gaismā nākušas fotosesijas bildes ar jaunās komandas dalībnieces Sendas attēliem. Meitene Toretto komandai pievienojās tikai nesen, bet ir jau ap sevi pulcējusi gan pielūdzēju, gan kritiķu bariņu. “Un ne velti, jo šī jaunā dāma pavisam noteikti nebaidās ienirt Toretto notikumu un aktīvās dzīves ritmā,” stāstā Toretto preses pārstāve Sandra Mileika.

Lai gan bildēs nav nekā nekaunīga, tomēr kritiķu netrūkst, bet smejoties Mileika vēsta, ka viņi no kritikas nebaidās, tieši pretēji: “Kritika esot daļa no objektīvā viedokļa.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Toretto atzīst, ka precīzi zināja, kāda tipa modeli viņš meklējis, un trāpījis desmitniekā! Tagad komandā ir par vēl vienu sirēnu vairāk. Meiteni seksa eksperts lobē savam jaunajam šovam un redz viņā perspektīvu, tieši tāpēc popularizē, izceļot Sendu no aizkulisēm, kur viņa atrādās līdz šim.

FOTO

Foto autors – Kristaps Bārdziņš. “Liels paldies viņam no Toretto komandas par lieliskajām bildēm. Un protams, esam gatavi publicēt daļu no sabildētajiem kadriem, bet otrā daļa gan lai paliek desertiņā,” smaidot vēsta seksa eksperts.

1 komentārs

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
    +4

    zvaigžņu vilks

    meitene jau tā tīri neko , bet kāda velna pēc viņai vajadzīgs tas gailītis=toretto ? ;/

    26.06.2015 14:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas