FOTO: tieslietu ministra Dzintara Rasnača rudens prieki

1 komentārs
FOTO: tieslietu ministra Dzintara Rasnača rudens prieki
Foto: Facebook.com/Dzintars Rasnacs

Latvijas tieslietu ministrs ir viens no aktīvākajiem politiķiem sociālajos tīklos. Atšķirībā no citiem sava aroda brāļiem viņš tos visbiežāk izmanto nevis politiskā viedokļa paušanai, bet gan paša privātās dzīves raibumu atspoguļošanai.

Ābolu glābšanas akcija, sēņošanas sezonas noslēgums, ziemeļu gulbji un lauku mājas krāsniņas vakara dziesma – tie ir tikai daži no albumiem, ar kuriem šoruden sociālajos tīklos lepojas Rasnačs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Atceļā no Latgales apgabaltiesas (Rēzeknē) apstājāmies stāvlaukumā pie Teiču dabas rezervāta. Te ir jauns un augsts skatu tornis, no kura paveras lieliska panorāma pār plašo Teiču purvu. Bija vērts kāpt tos 124 pakāpienus,” saviem draugiem sociālajā tīklā Facebook.com piedzīvojumos dalās ministrs.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Linda!
    0

    Linda!

    cik feini! :) bildes ar labas

    08.10.2015 00:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas