FOTO: tauta smejas par Kiviča foto ar “diviem Mēnešiem”

4 komentāri

”Klau, vēl kādam šobrīd pa labi no Mēness ir redzama maza, smuka bumbiņa debesīs?” – pirms kāda laika savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā brīnījās mūziķis Andris Kivičs, publicējot neparastu foto.

”Kad skatās ārā uz terases, tad nav, kad skatās no istabas caur stiklu, tad ir. Baigi jocīgi, šitā nav bijis:),” neparasto parādību paskaidroja dziedātājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par faktu, ka Kivičs caur stiklu ieraudzījis ”divus Mēnešus”, nu vīpsnā sociālo tīklu lietotāji. Kamēr lielāka daļa viņu tiešā tekstā nosauc par āmurgalvu, citi paskaidro: ”Kiviča humors ir pārāk advancēts!”

FOTO

4 komentāri

TOP komentāri

 • zeks
  +1

  zeks

  auns

  15.10.2015 08:48

 • Anna
  +1

  Anna

  Paskatieties caur pakešlogu stiklu,redzēsiet ne tikai divus mēnešus,bet no vienas zvaigznes divas.

  14.10.2015 15:25

 • Tauta
  0

  Tauta

  Šāda nozīmē vārdu "tauta" izmanto kosmopolītiski internacionālisti - beztautības Homo Sovieticus, kuri ar to vārdu saprot nevis kādu konkrētu tautu, kā tas pienāktos, bet ar to apzīmē kādu sociālu grupu, parasti šie beztautības padomju okupācijas laika deģeneratīvie pārpalikumi ar to saprot "padomju parasto tautu" - padomju netīro un eļļaino rūpnīcu primitīvos melnstrādniekus ar zemu intelektu - "padomju darba skudras", kuri šausmīgi neieredzēja darbu un darbā par normu uzskatīja zagšanu, darba imitēšanu, haltūrēšanu, dzeršanu. Tāda lūk "parastā tauta". Pagājuši divdesmitpieci gadi, kopš padomju vergu nometnes sabrukuma, bet joprojām ir šie "padomju parastās tautas" pārpalikumi, kuri joprojām vārdu "tauta" lieto savā primitīvajā padomju lumpeņproletāriešu izpratnē.

  14.10.2015 13:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas