FOTO: Tatarinova un Godmanis uzstājas Latvijā senākajā mūzikas festivālā

0 komentāri

Jau ierasti, ka mūzikas un mākslas festivāla Bildes viens no koncertiem pulcē jau sevi pieteikušas grupas un sabiedrībā zināmas radošas personības. Izņēmums nebija arī šis gads, kad uz festivāla skatuves Kongresu namā kāpa arī aktrise Karīna Tatarinova, mūziķis Atis Zviedris un politiķis Ivars Godmanis.

Šogad festivāls Bildes svin 30. jubileju, līdz ar to tas uzskatāms par vienu no senākajiem mūzikas festivāliem Latvijā.

Sestdien, 28. novembrī, uz Rīgas Kongresu nama skatuves izskanēja mūzikas un mākslas festivāla Bildes 2015 Sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību koncerts. Tajā uzstājās Audiokvartāls un muzikaspasaule.lv redaktors Gundars Minalgo, B Optimist un TV režisors Arvīds Babris, Los Daugavas Nens un raidījuma LNT brokastis vadītājs Andris Petkēvičs, Kumosiņš un aktieris Jānis Kirmuška, Legacy ID un aktrise Karīna Tatarinova, Oceanpath un diriģents Kaspars Ādamsons, Oranžās brīvdienas un politiķis Ivars Godmanis u.c.

FOTO: Bildēs sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību koncerts

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas