FOTO: Taņņa deju partnere Elza saņem bildinājumu romantiska ceļojuma laikā

1 komentārs

Maija brīvdienas ļoti produktīvi pavadījusi Dejo ar zvaigzni dalībniece, Elmāra Taņņa partnere Elza Pole, kura šīs dienas pavadīja saulainajā Itālijā. Florencē viņa saņēma bildinājumu no sava ilggadējā drauga, Giraffe360 īpašnieka Mikus Opelta.

Jau 30.aprīlī Poles Facebook profilā parādījās bilde ar abu jauniešu kājām ar tekstu “Stiamo per arrivare cara Italia! 30.04.- Milano 1.05.- Portofino 1.-3.05.- Firenze 4..05.- Lago di Garda 5.05.- Riga”, ar ko bija skaidrs – viņiem priekšā bija ļoti romantisks brauciens un pavasara sagaidīšana Itālijā.

FOTO no Elzas Poles ceļojuma pa Itāliju

Pēc divām dienām, 2. maijā, abi balodīši arī nomainīja savu attiecību statusu sociālajā vietnē Facebook, par saviem jaunumiem paziņot arī pārējai pasaule. Izskatās, ka šis bija ilgi gaidīts notikums, jo ieraksts savāca gandrīz 800 Like, kā arī 96 komentārus ar apsveikumiem no draugiem visā pasaulē. Sveicējiem pievienojās arī daži Dejo ar zvaigzni dalībnieki, piemēram, Liene Greifāne, meitenes šova deju partneris Elmārs Tannis, kā arī Diāna Kubasova.

1 komentārs

TOP komentāri

  • delta
    0

    delta

    ... ikgadējais!!! draugs

    05.05.2015 18:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas