Foto: Spilgtākie mirkļi no “Sziget Festival”

0 komentāri

Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā no 11. līdz 18. augustam norit viens no populārākajiem Eiropas mūzikas pasākumiem – “Sziget Festival”, nedēļas garumā pulcējot ap 70 000 mūzikas fanu.

Šogad uz festivāla galvenās skatuves uzstājās Macklemore & Ryan Lewis, “Queens of the Stone Age”, Skrillex, “Placebo”, Calvin Harris, “Bastille”, Jake Bugg, “Stromae”, “Outkast”, “Imagine Dragons”, “Blink-182” un “The Prodigy”, taču kopskaitā festivāla fani varēja izbaudīt ap 1000 muzikālo priekšnesu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas