FOTO: smalkās aprindas ”šturmē” Splendid Palace

0 komentāri

Ceturtdienas, 17. septembra, vakarā kinoteātrī Spendid Palace tika dots starts vienam no Latvijā tradīcijām bagātākajiem kinosvētkiem – sākās festivāls Baltijas pērle, līdzās kinoļaudīm pulcējot sabiedrības krējumu.

Festivāla īpašā viesa godā šogad ir britu kinorežisors Pīters Grīnevejs, kura filma Sergejs Eizenšteins tika demostrēta festivāla atklāšanas seansā. Tikšanās ar režisoru, kā arī mīlestība uz kino vienuvien sasauca gan rūdītus kino cienītājus, gan sabiedrībā zināmas personas. Festivāla atklāšanu apmeklēja Valsts prezidents Raimonds Vēnojis ar kundzi, bijušais prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, Rīgas vicemērs Andris Ameriks ar kundzi, politiķis Mārtiņš Bondars ar sievu mākslinieci Ievu, aktrise un rotu meistare Agnese Zeltiņa, režisors Andrejs Žagars, ”Sirdsmīļā Monika” Mirdza Martinsone un citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Baltijas pērles atklāšanu novērtē galerijā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas