FOTO: skūpsti un stāvovācijas. Dons atvadās no skatuves

0 komentāri

No pirmdienas līdz trešdienai ik vakaru mūziķa Dona fani biezā slānī koncentrējās Jūrmalā, kur Dzintaru koncertzālē izskanēja koncertprogramma Ceļojums. Šī bija patlaban pēdējā iespēja dzirdēt mūziķi “dzīvajā”.

Popularitātes virsotnē esošais mūziķis Dons pirms neilga laika ziņoja, ka pieņēmis lēmumu uz laiku pamest skatuves gaitas, tādēļ koncerti Dzintaros bija patlaban pēdējā iespēja mūziķi uz skatuves redzēt vaigu vaigā.

“Paldies, Jums par trim sirsnīgiem, emocijpilniem vakariem Jūrmalā!!!” naktī pēc trešdienas koncerta mūziķis “tvītoja”.

Kā izskanēja Dona koncerts Dzintaru koncertzālē trešdienas vakarā, skaties galerijā!

“Sirsnība un starojums no klausītājiem dod emocijas, biezas, brīžiem tādas, ko grūti savaldīt un uzreiz saprast – to visu vajadzēja atšķetināt un tad atkal sakopot. Tieši tāpēc izvēlējos izkāpt no savas komforta zonas un doties plašumā viens, kur tu pats – cilvēks – esi mazs, kur var vienatnē apcerēt laimi, skumjas, mīlestību, vientulību, kur tu vari ilgoties un cerēt. Šīs visas emocijas un sajūtas savīsies jaunajā koncertprogrammā,” pirms uzstāšanās Dzintaru koncertzālē akcentēja Dons. Kā zināms, mūziķis bija devies vairāk nekā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat “pasaules malai” – Vladivostokai un Indijas vecākajai pilsētai, svētvietai Varanasi. Pēc atgriešanās mājās Dons devās studijā, lai savas emocijas, izjūtas un pārdzīvojumus apkopotu jaunā albumā Ceļojums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas