FOTO: seksa eksperts Toretto filmējas ar seksīgām meičām un stilīgiem autiņiem

2 komentāri

Vakar Spice Home daudzstāvu stāvvietā tika filmēts promo video jaunam projektam Krustojumi.lv izaicina slavenības! Raidījumā piedalīsies Latvijā pazīstami cilvēki, kuriem, ievērojot visus ceļu satiksmes noteikumus, būs jābrauc ar automašīnu pa noteiktu maršrutu, izpildot kādu konkrētu uzdevumu.

Šajā jaunajā projektā tiks pārbaudītas ne tikai slavenību braukšanas prasmes, bet arī spēja orientēties nestandarta situācijās! Šā projekta mērķis ir jautrā un interesantā veidā cilvēkiem atgādināt par ceļu satiksmes noteikumiem, to ievērošanu un būtiskumu, veicinot satiksmes drošību uz ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Jaunā šova producēšanu uzņēmies bijušais TV Zvaigzne šova dalībnieks un par Latvijas seksa ekspertu dēvētais Edgars Toretto. Ar slavenībām kopā vizināsies un raidījumu vadīs tā idejas autors, autoskolas Krustojumi.lv īpašnieks Ronalds Burnickis.

Toretto šoreiz filmēšanu uzticēja fotogrāfam/operatoram Vilnim Izotovam, kurš aicināts arī pieteikties raidījuma veidošanas komandai. Jau pavisam drīz gaidām promo video šim jaunajam projektam.

2 komentāri

TOP komentāri

 • kip
  +2

  kip

  Paldies par šo svarīgo informāciju. My life is complete now.

  23.07.2015 18:46

 • Ūsa!
  0

  Ūsa!

  Kas ir Toretto?
  Nau jau tā, ka ļoti intresē, bet mazums es atpalieku sabiedrības krējuma maiņā.

  24.07.2015 21:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas