FOTO: Rīgā aizvadīts viscaur balts, slepens pop-up pikniks. Viesim līdzi pat balts kaķis!

0 komentāri

Ceturtdienas vakarā Rīgā, pie Kongresu nama strūklakas, notika slepens un elegants pop-up pikniks – L’elegante Pop-Up Picnic. Par spīti visām laika prognozēm, vakariņas pulcēja vairāk nekā 500 viesu, kuri kopīgi radīja maģisku vakaru.

Intriga par slepenās piknika vietas adresi tika saglabāta līdz pat pēdējam brīdim un tikai pasākuma dienā plkst. 15.00 vakariņu dalībnieki saņēma ziņu, kur plkst. 18.00, eleganti baltā tērptiem, jāierodas, līdzi ņemot uzkodas, vīnu, galda dekorācijas un īstus traukus svētku atmosfēras radīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Slepenajā piknikā piedalījās arī virkne sabiedrībā zināmu personu, bet kāds kungs baltā efekta nostiprināšanai līdzi paņēma baltu kaķi.

L’elegante Pop–Up Picnic jeb elegantais pop-up pikniks ir iedvesmojošas vakariņas pilsētvidē – skaistā, bet vakariņošanai neierastā, publiskā vietā. Šis pasākums ļauj izrauties no ikdienas rutīnas un sajusties kā tūristam paša pilsētā, ieraugot agrāk nepamanīto. Vakars tiek pavadīts, svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem, kurus apvieno skaistuma mīlestība, laba gaume un mirkļa burvība.

L’elegante Pop-Up Picnic idejas autore un organizatore Gunta Skalberga stāsta: ”Vēlējos radīt pasākumu, kurš tiktu mērķtiecīgi balstīts uz tām vērtībām, kuras mūsdienu straujajā dzīves ritmā atliekam aizvien uz vēlāku laiku – priecāšanos un mirkļa izbaudīšanu, pilnvērtīgu iesaistīšanos un nesteidzīgu komunikāciju ar mums svarīgajiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem. Vēlējos radīt pasākumu, kura veidošanā var iesaistīties un piedalīties ikviens tā dalībnieks, kā arī izcelt Rīgas kultūrvidi, arhitektūru.”

Šajā pasākumā vēlējos likt paraudzīties ar citām acīm uz vietām pilsētā, kuras ikdienas skrējienā reti pamanām, nemaz nerunājot par to izbaudīšanu. Es ticu, ka ir iespējams kaut pamazām, bet mainīt vispārpieņemtos stereotipus par pikniku kā tādu un kopābūšanu. Vēlos lauzt priekšstatu, ka pikniks ir vienīgi šašliku cepšana vasarnīcas dārzā, pirms tam ieskrienot lielveikalā pēc gandrīz gataviem produktiem. Es ticu, ka arī mēs, līdzīgi kā parīzieši, varam pikniku pārvērst par svētkiem. Par svētkiem sev! Saposties, lēnām un aizmirstot mūžīgo steigu, ar eleganci priecāties par esošo mirkli un svinēt dzīvi, izbaudot vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – nesteidzīgas sarunas, brīnišķīgu ēdienu, lielisku vīnu un kopā būšanu, vakariņojot ar cilvēkiem, kuri mums ir svarīgi un mīļi,” uzskata Gunta.

Šādi pasākumi jau guvuši milzu popularitāti visā pasaulē, ik gadu pulcējot vairākus simtus un pat tūkstošus kultūras entuziastu un gardēžu.

FOTO

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas