FOTO: Rakovska žilbina Kardašjanas, geišas un hipiju tēlā

0 komentāri

Koncertprogrammā Neaizmirsti mani piektdien, 30. oktobrī, uz Mūzikas nama Dailes skatuves tikās Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Agnese Rakovska – viena ekstravagantākajām pašmāju skatuves māksliniecēm. Koncerta īpašais viesis bija dziedātājs Viktors Lapčenoks.

Dziedātāja Agnese Rakovska jau izsenis ar spilgtu imidžu izcēlusies gan uz skatuves, gan dzīvē. Nesen, viesojoties Pusnakts šovā septiņos kopā ar Jāni Skuteli, Rakovskas tēls atstāja nedalītu iespaidu uz šova vadītāju. Tie, kuriem tīk meklēt līdzības, pašmāju dziedātājā nevarēja nepamanīt popzvaigznes Lady Gaga spilgtā stila iezīmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncertā Mūzikas namā Daile viens no dziedātājas Rakovskas tērpiem lika manīt kādu citu laikmeta personību. Runa ir tā saucamā postmodenrā skaistuma ikonu Kimu Kardašjanu, kuras apaļumi ir vieni no apspriestākajiem pasaulē. Uz pārvēršanos naskā Rakovska līdzīgu iespaidu atstāja, tērpjoties efektīgā kleitā.

FOTO: Rakovska un Pauls koncertā un ”afteparty”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas