FOTO: Prāta Vētras koncerta VIP viesi bauda privilēģijas

1 komentārs

Kamēr bezbiļetnieki Prāta Vētras tūres 7 soļi svaiga gaisa pēdējo koncertu vēroja no auto jumtiem, Latvijas elite baudīja privilēģijas tirdzniecības centra Spice īpaši ierīkotā teltī.

Viesi mūzikas skaņām ļāvās fantastiskā atmosfērā un patīkamā sabiedrībā, baudot atbilstoši tūres tematikai noformētus ēdienus un dzērienus. Piedāvājumā bija 7 dzirkstoši kokteiļi, 7 muzikāli ēdieni un muzikāla noskaņa gan interjerā, gan atmosfērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Esam lepni par nu jau ilgstošo sadarbību ar Latvijas mīlētāko grupu, kura iedvesmo mūs visus vairākas desmitgades. Šovakar kopā ļausimies lieliskās Prāta Vētras mūzikas skaņām. Bet pirms iegrimsim mūzikas baudījumā, ļausimies radošajai atmosfērai un sirsnīgām sarunām, lai vairotu koncerta kopējo pozitīvo enerģiju,” ievadot vakaru, viesus sveica tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce.

Koncertu Spices īpašajā teltī noskatījās vairāk nekā 200 sabiedrībā pazīstamu politiķu, uzņēmēju, mūziķu, aktieru un sportistu.

FOTO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Psihs
    +2

    Psihs

    Varēja jau bildēm pievienot arī vārdus klāt, lai zinātu, kas tad tie tādi par VIP dīvaiņiem tur sabildēti.

    01.09.2015 10:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas