FOTO: Prāta vētra dzied un spēlē jaunā diska prezentācijā

0 komentāri

No šodienas populārā grupa Prāta vētra klausītājiem piedāvā savu jaunāko albumu 7 soļi svaiga gaisa. Pasākumam par godu Prāta vētra šodien organizēja diska prezentāciju ar viesiem, dziesmām un, protams, publikai bija iespējams beidzot arī ieraudzīt pašu disku. Skaties.lv piedāvā foto reportāžu no diska prezentācijas pasākuma. Skaties!

Līdz šim dzirdēti jau divi albuma singli – Ziemu apēst un Ēdenes dārzs. Abas kompozīcijas jau pirmajās dienās iekaroja klausītāju uzmanību un mūzikas topus. Ziemu apēst kļuva par sava veida pavasara moto, jo līdz ar singla publiskošanu ziema tiešām atkāpās. Ēdenes dārzs savukārt ir pati pirmā dziesma, ar kuru tika sākts albuma ieraksts. Dziesma par neprātīgu iemīlēšanos, arī sāpēm un krišanu kaislību okeānā – citiem vārdiem, par tiem ķiršiem sarkaniem tavos matos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Albumā 7 soļi svaiga gaisa iekļautas arī piecas citas kompozīcijas: 7 soļi svaiga gaisa, Pilsētas ugunis, Kad zvaigznes pār alejām krīt, Pastkastīte un Laimes satelīts.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas