FOTO: Paula Dukure, ietinusies ķēdēs, filmē videoklipu jaunajam singlam

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē dziedātāja un dziesmu autore Paula Dukure sāka darbu pie sava jaunākā singla The Missing Ingredient videoklipa filmēšanas, kurā, ietinusies ķēdēs, vēsta saviem klausītājiem par sāpīgo nē, ko katram nācies gan dzirdēt, gan pateikt pašiem.

Kā var noprast no nosaukuma, The Missing Ingredient ir dziesma, kas apdzied mums visiem pazīstamo sajūtu – kad no otra sagaidām neparedzamo atteikumu, vai kad pašiem nākas pateikt stingru nē kādam, pret kuru nejūtam to, ko viņš jūt. Arī pati Dukure nevairās runāt par šo tēmu un savu pieredzi tajā: “Man dzīvē vairākkārt gadījies, ka satiec vīrieti, ar kuru rodas ļoti labs kontakts: vari runāt par visu, vari klusēt un arī ir labi. Ir sajūta, ka esi saticis sevi pretējā dzimuma veidolā, bet ir tikai viena problēma – es uztveru viņu kā draugu, bet viņš vēlas kaut ko vairāk. Es neizjūtu fizisku dzirksteli un pievilkšanos, kas ir svarīga attiecību sastāvdaļa – tas arī ir tas “missing ingredient”. Diemžēl bez tā nevar izveidoties kas nopietns, un man no šā cilvēka ir jāatvadās. Pieļauju, ka neesmu vienīgā ar šādu stāstu,” teic dziedātāja.

FOTO

Šajos attēlos redzami kadri no šīs dziesmas videoklipa filmēšanas, kurā mūziķe redzama mūķenes tērpā, kā arī baseinā ietinusies ķēdēs. To, kā tas izskatīsies kopā ar dziesmu, sagaidīsim jau pavisam drīz – septembra sākumā. Pašu dziesmu vari noklausīties Dukures Soundcloud profilā!

The Missing Ingredient

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas