FOTO: “pa smuko”! Star FM ar vērienu nosvin 15 gadu jubileju

0 komentāri

Ceturtdienas vakarā Daugavas koncertzāli pieskandināja svētku atmosfēra, jo tur pulcējās draudzīgā Star FM komanda ar visiem sev tuvajiem.

Lai kā pienākas nosvinētu radio 15 gadu jubileju, uz krāšņajām svinībām tika aicināti ne vien paši ”radio cilvēki” – ētera personības un radio radošā komanda –, bet arī Latvijā iemīļoti mūziķi, ar kuru palīdzību pasākuma norises vieta tika pieskandināta ar skaistākajām pašmāju dziesmām dzīvajā izpildījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet tas nebūt nebija viss! Lai pārbaudītu sanākušo mundrumu, viņi tika iesaistīti dažādos atraktīvos konkursos un uzdevumos un ņiprākie saņēma arī balvas.

Sanākušie ne vien tika cienāti ar gardiem dzērieniem un uzkodām, bet ikvienam no viņiem tika sarūpēta kāda jauka dāvana – sviesta nazītis ar Star FM logotipu. Lai arī dzīvē viss iet kā pa sviestu!

Radio Star FM – tas ir radio, ar kuru pozitīvi sākt rītu kopā ar programmu Zoopasta, turpināt dienas ritmu kopā ar šarmanto Maiju Rozīti-Krištopani un doties mājup kopā ar Egonu Reiteru programmā Autopilots.

Zoopastā pozitīvismu un enerģiju nodrošina atraktīvā Baiba Sipeniece-Gavare un neizsīkstoši optimistiskais Jānis Romanovskis, bet aktuālāko informāciju gatava pavēstīt Star FM “ziņu dāma” Iveta Šnepa. Maija, Oskars un Māris Grigalis vienmēr rūpēsies, lai skanētu tieši Tava mīļākā mūzika.

Radio Star FM ik nedēļu klausās ap 200 000 klausītāju visā Latvijā.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas