Foto: mūzika un cilvēki festivālā “Positivus”

0 komentāri

Kad jūlijs rāda, ka sākas tā 20. datumi, ir skaidrs, ka aizvadīts kārtējais mūzikas un mākslas festivāls “Positivus”, lieku reizi apliecinot, ka tieši latviešu organizētais pasākums ir lielākais mūzikas notikums Baltijā.

Lielai daļai cilvēku gads ir sadalīts atskaites punktos – citam tie ir Ziemassvētki, citam – Līgo svētki, cits savu laiku plāno pavisam atšķirīgi, taču jau vairākus gadus diezgan daudziem sistēmā, pēc kā vadīties gada šķērsgriezumā, pievienots arī mūsu un Baltijas lielākais mūzikas un mākslas festivāls “Positivus”. Kad noslēdzas šis pasākums, ir skaidrs, ka vasara jau savu pusi no ceļa nogājusi, tāpēc, neskatoties uz lieliskajām emocijām festivāla laikā, braucot mājās, nepamet sajūta, ka rudens jaka varbūt nemaz tik dziļi vairs neatrodas. Toties ir arī cilvēki, kas šo pasākumu neapmeklē vai šogad dažādu iemeslu dēļ nesanāca iegriezties ciemos Salacgrīvā, tāpēc piedāvājam jums nelielu bilžu atskatu no tā, kā tad apmeklētājiem un grupām veicās festivālā. Šogad Salacgrīvā uzstājās tādi mākslinieki kā ”Kraftwerk”, ”Bastille”, Ellija Goldinga, ”The Kooks”, ”The 1975″, ”Daughter”, Laura Mvula, ”Junip”, ”Temples”, ”Of Montral”, ”MØ”, ”You me at six”, ”Kid Karate”, ”Birth of joy”, ”King Charles”, ”Pompeya”, ”FM Belfast”, ”Elbow”, Anna Kelvi, ”Future Islands”, ”AlunaGeorge”, Čets Feikers, ”NONONO”, kā arī ”And so I watch you from afar”, ”The Horrors”, ”A-Trak”, ”Just Blaze”, ”Tricky” un saksofonists Faro Sanderss ar grupu, kā arī Džastina Lī Brauna ar ”Latvian Blues band”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas