FOTO: Laima ar vērienīgu slavenību burziņu nosvin jaunās šokolādes atklāšanu

0 komentāri

Ceturtdienas, 10. marta, pēcpusdienā vienā no Rīgas iecienītākajām jauniešu pulcēšanās vietām – pilsētas bārā Vest – norisinājās Latvijā mīlētākā saldumu zīmola Laima jaunās piena šokolādes Tagad ballīte. To apmeklēja vadošie kulinārijas un dzīvesstila blogeri un slavenības, lai kopīgi nodotos saldajām svinībām.

Šokolādes Tagad vēstnešu lomā iejutās sešas radošas personības no pašmāju slavenību vidus, tieši tagad demonstrējot to, ko jau sen bija vēlējušās izdarīt, tādējādi iedrošinot arī citus būt drosmīgiem savu lēmumu pieņemšanā un rīcībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziedātāja Samanta Tīna klātesošos pārsteidza, pirmo reizi ēdot eksotiskās jūras veltes austeres, radio personība Toms Grēviņš izmēģināja savas dziedāšanas prasmes, izpildot grupas Rolling Stones leģendārās dziesmas I Can”t Get No Satisfaction karaoke versiju, savukārt mūziķis un grupas Gain Fast solists Kaspars Zlidnis pierādīja, ka ugunīgo salsas deju var izcili nodejot arī bez iepriekšējas pieredzes, uzaicinot uz deju kādu nejauši izvēlētu dāmu no viesu vidus.

Foto

Turpinājumā TV seja Ketija Šēnberga ļāvās drosmīgām vizuālām pārmaiņām, iegūstot ilgi kāroto rozā matu krāsu, top frizieres Dianas Payton vadībā. Modes zīmola QooQoo dizainere Aļona Bauska meistarīgi vadīja savu pirmo publisko tējas ceremoniju, paralēli komentējot šī procesa nozīmīgumu pašas ikdienā un, visubeidzot, The Slowest Way to Rio ekspedīcijas dalībnieks Kārlis Bardelis ar satelīttelefona palīdzību sazinājās ar septiņkārtējo ASV čempionu biatlonā Raimondu Dombrovski, veicot pirmos sagatavošanās soļus savam vērienīgajam ceļojumam uz Brazīliju.

Pasākuma oficiālo daļu atklājot, prezentācijas vadītājs – allaž enerģiskais Mārtiņš Kapzems – klātesošos iepazīstināja ar Laimas mūsdienīgajām pārmaiņām, proti, jauno Tagad piena šokolādi, tās ideju, vizuālo identitāti un sešām oriģinālajām garšām – klasiskās piena šokolādes, sprakšķošās zemenes, banānu kraukšķu, sāļās karameles, popkorna un drupinātu lazdu riekstu. Vairāk par Laimas un Tagad plāniem pastāstīja uzņēmuma pārstāvji – zīmola Laima mārketinga vadītāja Maija Brūkle un Orkla Confectionery & Snacks Latvija valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens, kuri viesiem atklāja Tagad stāsta burvību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas