FOTO: Kriss Mārtins sniedz pārsteiguma koncertu Indijā

0 komentāri

Britu grupas Coldplay solists Kriss Mārtins trešdien sniedzis pārsteiguma koncertu kādā bārā Indijas galvaspilsētā Deli.

38 gadus vecais Mārtins trešdienas vakarā ar Bolivudas mūziķi Višalu Dadlani ieradās bārā un nospēlēja koncertu pārsteigtajiem apmeklētājiem. Uzstāšanās netika iepriekš izziņota.

“Ko es vēl varu piebilst? Šis vakars bija grandiozs. Ar Krisu Mārtinu dziedājām izbrīnītam cilvēku pūlim,” pēc koncerta “tvītoja” Dadlani.

Lai arī pārsteiguma koncerta rīkotāji bija apmierināti ar paveikto, fanu ierakstos bija manāma vilšanās.

“Kriss Mārtins ieradās Indijā, nospēlēja Deli neplānotu koncertu un aizbrauca,” rakstīja kāds fans. “Žēl, ka manis tur nebija.”

“Lietas, kas vieno indiešus – sašutums un greizsirdība, ka Kriss Mārtins uzstājās Deli, bet viņi par to nezināja,” norāda kāds cits.

Mārtina uzstāšanos Summerhouse Cafe bārā vēroja indiešu aktrise Frīda Pinto.

Grupai Coldplay Indijā ir daudz fanu. Tādas dziesmas kā Yellow un Fix You bieži tiek dziedātas karaoke bāros, tādēļ bezmaksas koncerta palaišana garām daudziem bija liela vilšanās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas