FOTO: Kas kopīgs Sandrai Kalnietei, Ozolam un Tomam Grēviņam?

0 komentāri

Šodien Sandra Kalniete Rīgas Kongresu namā prezentēja savu 2000. gadā izdotās grāmatas digitālo versiju, kur bija sanākuši arī diezgan daudz sabiedrībā zināmu cilvēku.

Eiropas Parlamenta deputāte, kādreizējās Latvijas Tautas frontes (LTF) valdes priekšsēdētāja vietniece un grāmatas autore “es lauzu tu lauzi mēs lauzām viņi lūza” šodien Rīgas Kongresu namā prezentēja šā garadarba digitālo versiju. Jāpiemin, ka tā tika izdota pirms 15 gadiem – 2000. gadā. Uz prezentāciju bija ieradušies radiodīdžejs Toms Grēviņš, kādreizējās LTF priekšsēdētājs Dainis Īvāns, Rīgas domes deputāte Sarmīte Ēlerte, bet reperis Ozols pat sniedza īpašu priekšnesumu. Plašāk skaties galerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas