FOTO: Kardašjana, būdama gaidībās, pozē kaila

1 komentārs

Sabiedrības dāma, TV personība Kima Kardašjana (34) otrdien pārsteigusi pasauli, savā Instagram kontā publicējot pašbildi, kurā viņa pozē kaila. Kā zināms, Kima ir otrā bērniņa gaidībās, un šādu rīcību interneta komentētāji nevērtē viennozīmīgi.

Pati Kima, kuras uzvedība tāpat kā viņas figūra kopš pazibēšanas zilajos ekrānos devusi iemeslu trīt mēles, lepojas gan ar savu šībrīža izskatu, gan faktu, ka ir stāvoklī, un nedaidās no baumām un komentāriem. Fotogrāfijas pavadošajā tekstā viņa akcentē, ka fotouzņēmums nav uzlabots ar Photoshop starpniecību. Piecu stundu laikā tas jau guvis atsaucību vairāk nekā 1,3 milj. Kimas Instagram sekotāju vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

First they say I’m too skinny so I have to be faking it…Now they say I’m too big so I have to be faking it…SMH! Some days I’m photographed before I eat & look smaller, some days I’ve just eaten & I look bigger. It’s all a part of the process. I think you all know me well enough to know I would document the process if I got a surrogate. Everyone’s body is different, every pregnancy is very different! I’ve learned to love my body at every stage! I’m going to get even bigger & that’s beautiful too! I’m blessed to even be pregnant & even luckier to not have preeclampsia as far as I know, so I don’t have the swelling issue this time! They also say your body carries a boy different than a girl! Whatever the case may be I’m grateful to God for this miracle & no matter what rumors or comments you throw my way this time they truly don’t affect me! #NoFilter #NoPhotoShop #GoodLighting 😜

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Jau vēstīts, ka Kima Kardašjana un viņas laulātais draugs Kanje Vests ir otrā mazuļa gaidībās. Vecāki pavēstījuši, ka dēlēnam plāno likt vārdu Īstons. Lai gan sabiedrībai nav zinām, bērniņa ieņemšanas brīdis, amerikāņu žurnālisti izskaitļojuši, ka mazulim pasaulē būtu jānāk decembrī.

Spilgtākos momentus no Kimas Kardašjana ikdienas pēdējās nedēļas laikā skaties galerijā!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kima 2
    +1

    Kima 2

    Stulbums, lielība, patmīlība? Tagad sevi labāk būtu sargājusi nevis izrādījusi visai pasaulei

    12.08.2015 01:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas