FOTO: Kambalam treniņos dienvidu tveicē asistē mīļotā sieviete

0 komentāri

Basketbolists Kaspars Kambala (36) jau mēnesi dzīvo Turcijā, kur trenē profesionālus basketbola spēlētājus. Uz svarīgo notikumu sportists devies kopā ar draudzeni Zani Pertniku-Gromovu (25), kura mīļotā vadībā atsākusi sportot.

”Gadu nebiju nodarbojusies ar sporta aktivitātēm, jo man bija mācības un sportošanai laika neatlika. Tagad mani trenē Kaspars – viņš dod vingrinājumus atsevišķām muskuļu grupām – kājām, rokām, dibenam, mugurai. Bet brīvdienās mēs skrienam krosiņus,” žurnālam Kas Jauns klāsta Zane Pertnika-Gromova. ”Sportošana kopā ar mīļoto dod tādu kā tonusu iesākto turpināt,” akcentē Kambalas draudzene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaspars Kambala Turcijas pilsētā Kemerā trenē sportistu, starp kuriem ir arī divi latvieši, fizisko sagatavotību un vada basketbola treniņus, bet brīvajā laikā kopā ar mīļoto sievieti nododas pilnvērtīgai atpūtai – dodas uz senajām pilsētām un ar kuģīti dodas uz Grieķijai piederošajām salām. Nesen pāris kopā ar draugiem ar kuģīti devies ceļojumā uz Grieķijas salām Kas un Meis, turklāt ceļojums ildzis vien 30 minūtes. Lai gan dažbrīd mācot ilgas pēc mājām, pāris novērtē iespēju vasaru pavadīt dienvidos.

Kaspars un Zane ar fotogrāfijām no notikumiem sporta zālē un brīvajā laikā dāsni dalās sociālajos tīklos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas