Foto: kā mainījusies Talantu fabrikas zvaigzne, grupas Favorīts soliste Astra

0 komentāri

Labu laiku no apvāršņa bija pazudusi realitātes šova Talantu fabrika dalībniece, agrāk tik populārās grupas Favorīts soliste Astra Dreimane (37). Viens no galvenajiem iemesliem bija mūziķes slīgšana depresijā un pieņemšanās svarā.

Pirms vairākiem gadiem Astra strauji virzījās pa karjeras kāpnēm mūzikā. Viņa konkursā Meklējam solisti! reiz uzvarējusi pat Mariju Naumovu! Jauniete veiksmīgi startēja arī šovā Talantu fabrika, kur toreiz piedalījās arī Dons, Lily un Chilli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viss manā dzīvē ritēja veiksmīgi. Taču 2010.gadā sākās neveiksmes – pameta mīļotais cilvēks, izšķīrās vecāki, bija krīze muzikālajā jomā… Četrus gadus biju dziļā depresijā, bieži cietu no panikas lēkmēm, brīžiem pat no bailēm nevarēju izkāpt no mašīnas. Ilgu laiku dzēru zāles, līdz pieņēmos svarā – svēru 108 kilogramus,” intervijā žurnālam Privātā Dzīve stāsta Astra.

Draugi un tuvinieki arvien biežāk jaunietei vaicājuši, kas ar viņu noticis – kādreiz viņa taču esot bijusi tik skaista! Nu Astra dzīvo Vitalitātes akadēmijā un ir attiecībās ar šā centra idejas autoru Krievijas uzņēmēju Borisu Aleksandrovu. Lai arī Astra sevi tur stingros grožos un ar frī kartupeļiem nenašķojas, svaru viņa zaudē mēreni, lieki nepārspīlējot.

VIDEO: Astra Vitalitātes akadēmijā

FOTO: Astra toreiz un tagad

Grupas Favorīts hits

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas