FOTO: Jenny May ar jestru pārģērbšanos nosvin vārda dienu

0 komentāri

Tiem, kuri velti kalendārā meklējuši dziedātājas Jenny May vārda dienu pēc skatuves vārda, varam pačukstēt – populāro mākslinieci īstajā vārdā sauc Maija Stuģe, turklāt otrdien viņa svinēja savu vārda dienu.

Jau līdz šim mūziķe izcēlusies ar savu atraktivitāti un enerģiju, tāpēc nav nekāds brīnums, ka viņas vārda diena ar glāzi šampanieša un kūkas gabalu neaprobežojās. Tā vietā Jenny May kopā ar saviem draugiem sarīkoja jestru masku balli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāteic, gan pašas Maijas, gan viņas draugu pārvērtības bija visai iespaidīgas un varētu izkonkurēt par labu Holivudas Helovīnu ballīti.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas