Hokejista Saulieša meitiņas piedzied rotaļlietu veikalu

0 komentāri

Rīgas Dinamo hokejista Kaspara Saulieša meitiņas ceturtdienas, 17. septembra, ar dziesmu izkrāsoja jau tā jautrās bērnu attīstošo rotaļlietu veikala Imaginarium atklāšanas svinības.

Pasākuma namamātes lomā iejutās dziedātāja Liene Šomase, aicinot bērnus iepazīt Imaginarium rotaļlietu pasauli un darboties īpaši iekārtotajos spēļu stūrīšos, zīmējot, krāsojot, būvējot, braucot, izzinot, pētot un atklājot muzikālos talantus. Šajā sakarā īpašu uzmanību izpelnījušās hokejista Kaspara Saulieša meitiņas, viesiem veltot kopīgu dziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākumu kopā ar otrajām pusītēm un atvasītēm apmeklēja sabiedrībā zināmi un iecienīti sportisti, mūziķi, modes dizaineri – pludmales volejbola olimpiskais čempions Mārtiņš Pļaviņš, TV seja Ēriks Palkavnieks, filmu producenta Andreja Ēķa sieva Daina Gāga-Ēķe, Komunikāciju aģentūra vadītāja Signe Reinholde, veikala un zīmola Paviljons īpašniece Elīza Ceske-Feldmane, hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne Sauliete, kulinārijas eksperte un žurnāla Četras sezonas redaktore Signe Meirāne, Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa, aktrises Agneses Zeltiņas māsa Lauma Valeine, dīdžejs Roberts Ošiņš ar krustmeitiņu, nakts kluba Ed Hardy īpašnieks Artūrs Čikuls, stiliste Iveta Vecmane, modes dizainere un stiliste Dace Krieviņa-Bahmane, Latvijas dizaina veikala 8ROOMS vadītājs Rolands Bahmanis.

Veikals Imaginarium tirdzniecības centrā Spice piedāvā spēles un rotaļlietas, kas attīsta bērnu iztēli, radošumu un intelektu. Zīmola rotaļlietas veidotas tā, lai spēlējoties bērns varētu apgūt savam vecumam atbilstošas iemaņas un zināšanas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas