FOTO: grupas Favorīts soliste, latviešu dziedātāja Astra notievējusi par 30 kg!

3 komentāri

Astru Dreimani liela daļa TV skatītāju iepazina kā realitātes šova Talantu fabrika dalībnieci, kā arī savulaik tik populārās grupas Favorīts solisti. Tas varētu šķist neticami, bet Astra gada laikā pamanījusies atbrīvoties no 30 liekajiem kilogramiem!

Astras brīnumaino pārvērtību pamatā slēpjas strikta olbaltumvielu diēta, kā arī regulāri treniņi, ko viņa apguvusi īpašā tam paredzētā teritorijā Aizputē – Vitalitātes akadēmijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es esmu izbaudījusi visu Vitalitātes akadēmijas programmu un lieliski apzinos, ka šis nav viegls ceļš. Taču, ja reiz uz tā esmu nostājusies, atpakaļceļa vairs nav. Akadēmijā nav iespēju padoties un ļauties kārdinājumiem. Tieši tāpēc šo uzskatu par pašu efektīvāko notievēšanas metodi, jo dalība programmā ne tikai atbrīvo no liekajiem kilogramiem, bet maina domāšanu un dzīvesveidu,” atklāj mūziķe.

Vitalitātes akadēmija ir slēgta teritorija, kura radīta ar mērķi palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no liekā svara stingrā, tomēr efektīvā un, cik nu iespējams, arī patīkamā veidā. To iecienījušas arī citas Latvijas slavenības, tostarp Elita Patmalniece un Valters Krauze.

”Mans personīgais uzskats ir tāds, ka panākumu pamatā ir 33% diēta.33% kustības un 33% masāža, tam visam pāri pacietība, apņēmība, uzticība, izturība un arī laiks. Ja tas viss būs, tad arī rezultāts būs garantēts.”

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

 • Lidija
  +2

  Lidija

  Un tagad - lai skan!

  04.03.2016 12:07

 • Inga
  +2

  Inga

  Cik jauki, - par vienu laimīgu sievieti vairāk!
  Apsveicu! :)

  04.03.2016 11:13

 • Liene
  +1

  Liene

  par štuka eiro sutkā es toč badā dzīvotu :D

  04.03.2016 12:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas