FOTO: Greifāne maija brīvdienās izklaidējas un krasi maina frizūru!

0 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas uzvarētāja, dziedātāja Liene Greifāne brīvdienās savus atbalstītājus un apkārtējos pārsteigusi ar diezgan lielām izmaiņām savā izskatā – agrāko īso matu īpašniece nu kļuvusi par garmatainu skaistuli.

To, ka dziedātāja labi atpūtusies šajās maija brīvdienās, var pateikt pēc viņas sociālo tīklu kontiem – Facebook un Instagram, kurā redzams ļoti daudz bilžu no pasākumiem un aktivitātēm, kurās Greifāne piedalījusies. Viena no tām – friziera apmeklējums, kurā viņa ievērojami pieaudzējusi matus, kas nozīmē, ka Lienes īso matu periods ir noslēdzies!

FOTO

Ar tekstu “Paldies salonam Mella par matu pieaudzēšanu :) #mella” un attēlu, kas tapis, visticamāk, tikko kā pieceļoties no friziera krēsla, dziedātāja saviem faniem paziņoja, ka nu tapusi par garmatainu skaistuli. Arī komentāros viņa saņēma ne vienu vien atzinīgu vārdu par savu jauno stiliņu. Bez friziera apmeklējuma Greifāne ar savu vīru Igoru, šova Dejo ar zvaigzni partneri Viktoru Haritonovu piedalījās arī svinīgā banketā restorānā Burkāns, kur galdus viņiem servēja pats Arnis Bikšus un Santa Didžus, bet pēc tam arī kopā ar Roberto Meloni vienojās kopīgā virtuves iekarošanā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas