FOTO: ekskluzīvs ieskats Prāta Vētras koncerta aizkulisēs

0 komentāri

Viena no visu laiku populārākajām pašmāju muzikālajām apvienībām Prāta Vētra šajā vasarā aizvadīja četrus brīnišķīgus koncertus koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa ietvaros. 

Nu grupas faniem ir iespēja ielūkoties ekskluzīvos aizkulišu foto no augusta izskaņā notiekošā koncerta Rīgā. Tajos redzams, kā grupa pavada laiku pirms lielā uznāciena uz skatuves vairāku desmitu tūkstošu klātbūtnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā zināms, Prāta Vētras koncertu klātienē vēroja 45 tūkstoši cilvēku, tomēr vēl vairāk koncertu nolēma skatīties tiešsaistē, kā arī no bezbiļetnieku rindām – tādu bija 55 tūkstoši.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas