FOTO! Dzīves smalkumi lec pretī pavasarim!

0 komentāri

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi vienmēr cītīgi izdomā vietu, kurā tiek filmēta raidījuma studija. Šoreiz raidījuma vadītāji Baiba Runce un Ēriks Palkavnieks, saskaņoti un koši saģērbušies, devās pie dabas.

Vēl raidījumā varēsit uzzināt: kā savu dienu pavada mūziķis Intars Busulis, ko šopavasar dārzā audzēs dziedātāja Olga Rajecka un kurš šoreiz pieņems izaicinājumu un mēģinās dejot kā Misters Bīns?

Nepalaid garām – jau piektdien (15.04.) plkst. 20.20 kanālā TV3!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas