Foto: Dzintaros izskanējis “Duetu vakars ar Inesi Galanti”

0 komentāri

Festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” koncertā “Duetu vakars ar Inesi Galanti” 14. augustā uz Dzintaru koncertzāles skatuves kopā ar izcilo operdziedātāju kāpa Aleksandrs Antoņenko, Egils Siliņš un Sergejs Jēgers.

Viņi visi ir no Latvijas, taču šos vārdus ļoti bieži redzam pasaules koncertu afišās. Unikālā koncertā uz vienas skatuves bija iespēja dzirdēt un redzēt Latvijas izcilākos operdziedoņus – Eiropas operteātru zvaigzni Aleksandru Antoņenko, vienu no spožākajiem Riharda Vāgnera operu basbaritoniem Egilu Siliņu un neordinārās balss īpašnieku, kontrtenoru Sergeju Jēgeru. Koncertā piedalījās arī jaunais talants – baritons Kalvis Kalniņš.

Atgādinām, ka festivals “Summertime – aicina Inese Galante” Dzinatru koncertzālē turpināsies līdz 17. augustam. Šovakar uz skatuves kāps Latvijā iemīļotais Gorans Bregovičs un savu nepārspējamo Kāzu un bēru orķestri, sestdien izskanēs koncerts “Džezs, blūzs un opera”, bet festivāla Gala koncerts pulcēs izpildītājus no Amerikas, Krievijas, Holandes, Austrijas un citām valstīm, īpašu vietu ierādot Latvijas jaunajiem talantiem – Ineses Galantes talantu konkursa laureātiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas