Foto: Dzintaros izskanējis “Duetu vakars ar Inesi Galanti”

0 komentāri

Festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” koncertā “Duetu vakars ar Inesi Galanti” 14. augustā uz Dzintaru koncertzāles skatuves kopā ar izcilo operdziedātāju kāpa Aleksandrs Antoņenko, Egils Siliņš un Sergejs Jēgers.

Viņi visi ir no Latvijas, taču šos vārdus ļoti bieži redzam pasaules koncertu afišās. Unikālā koncertā uz vienas skatuves bija iespēja dzirdēt un redzēt Latvijas izcilākos operdziedoņus – Eiropas operteātru zvaigzni Aleksandru Antoņenko, vienu no spožākajiem Riharda Vāgnera operu basbaritoniem Egilu Siliņu un neordinārās balss īpašnieku, kontrtenoru Sergeju Jēgeru. Koncertā piedalījās arī jaunais talants – baritons Kalvis Kalniņš.

Atgādinām, ka festivals “Summertime – aicina Inese Galante” Dzinatru koncertzālē turpināsies līdz 17. augustam. Šovakar uz skatuves kāps Latvijā iemīļotais Gorans Bregovičs un savu nepārspējamo Kāzu un bēru orķestri, sestdien izskanēs koncerts “Džezs, blūzs un opera”, bet festivāla Gala koncerts pulcēs izpildītājus no Amerikas, Krievijas, Holandes, Austrijas un citām valstīm, īpašu vietu ierādot Latvijas jaunajiem talantiem – Ineses Galantes talantu konkursa laureātiem.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas