FOTO: britu prinči pārsteidz aizsargķiverēs un darba vestēs

0 komentāri

Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs būs redzami jaunā televīzijas raidījumā, kas saistās ar mājokļu renovēšanu. Viņi kopā ar daudziem brīvprātīgajiem iesaistījušies labdarības akcijā, būvējot mājas kara veterāniem.

Karaliskie brāļi šajā pasākumā bija redzami nevis tradicionālajos uzvalkos, bet gan aizsargķiverēs un atstarojošās darba vestēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labdarības akcijas ietvaros Mančestrā tiks renovētas astoņas mājas un 62 ēku fasādes. Šajās mājās būs dzīvokļi Lielbritānijas armijas kara veterāniem – invalīdiem. Abiem brāļiem ir liela armijas pieredze, abi prot lidot ar kaujas helikopteriem un darīt lietas, kas daudziem ierindas valsts iedzīvotājiem ir svešas.

Tagad tauta pirmo reizi redz, kā abiem karaļnama pārstāvjiem sokas tādi darbi kā sienu krāsošana un flīžu likšana. Notiekošais tika filmēts arī raidsabiedrības BBC realitātes šovam par mājokļu renovēšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas