FOTO: ar skaļām ballītēm Coyote Fly noslēgusies Rīgas modes nedēļa

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē jau tradicionāli naktsklubā Coyote Fly Lounge Club ar divām ballītēm tika svinēts 23. Rīgas modes nedēļas noslēgums.

30. oktobrī iecienītajā izklaides vietā notika ballīte un F&More modes skate, bet Rīgas modes nedēļas pēdējā dienā, 31. oktobrī, – tradicionālā RFW Models & Fans Party ar topmodeļu apbalvošanu un mūziku no DJ Makree. Šajā sezonā par vispieprasītākajām RFW modelēm kļuva Aleksandra Hiļčuka (Freyja Models) un Samanta Goldberga (2B Models), otro vietu ieguva Lisa Marija Ignatjeva (2B Models), bet trešo – Lelde Svilāne (Vacatio).

Rīgas modes nedēļas noslēgums sakrita ar pasaulē plaši svinēto Helovīnu, tādēļ šīs tematikas netrūka arī modes nedēļas viesu un dalībnieku tērpos un grimā.

“Afterparty” klubā Coyote Fly

RFW Models & Fans Party

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas