FOTO: ar sirsnīgu Kārļa Kazāka koncertu atklāj radošo namiņu Doma laukumā

0 komentāri

Līdz pat Ziemassvētku nedēļai Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa Tima Minta Ziemas Piena radošajā namiņā notiks bezmaksas kultūras programma lieliem un maziem rīdziniekiem un pilsētas viesiem. To ceturtdienas vakarā ar sirsnīgu koncertu atklāja dziesminieks Kārlis Kazāks.

Decembrī otrdienu un trešdienu vakaros no pulksten 18.00 līdz 20.00 notiks radošās meistardarbnīcas mākslinieku vadībā, bet ceturtdienās – akustiskie koncerti. Tuvākie pasākumi gaidāmi 8. decembrī, kad notiks sveču liešanas darbnīca, 9. decembrī – mazo brīnumu radīšana, bet 10. decembrī – muzikāls mirklis ar Ingu Karpiču. Pasākumiem aicina pieteikties Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa Facebook profilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Doma laukumu līdz 8. janvārim piepildīs arī pilsētas lielākais Ziemassvētku tirdziņš, kurā smaržas un garšas kārpiņas lutinās gan tradicionāli, gan oriģināli svētku gardumi, gan skaisti un radoši roku darinājumi. Kopumā tirdziņš apvieno vairāk nekā simts mazos uzņēmējus. Nedēļas nogalēs ikvienu priecēs arī radoša skatuves programma.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas