FOTO: ar sarkanā paklāja parādi atklāj Eirovīzijas dziesmu konkursu

0 komentāri

Šī ir tava pirmā iespēja skatīt vaigā Latvijas pārstāvja Justa Sirmā konkurentus šī gada starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Svētdien, 8. maijā, Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā pulcējās visas Eiropas talantīgākie jaunie izpildītāji, uz kuru pleciem gulstas katras pārstāvētās valsts gods. Sarkanā paklāja svinīgajā parādē māksliniekiem bija iespēja sevi atrādīt mediju pārstāvjiem un fotogrāfiem, kā arī papildināt savu fanu loku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan, svinības nebija ilgas, jo visiem mūziķiem priekšā ir smags darbs – jau rīt un ceturtdien tiks aizvadīti konkursa pusfināli, bet sestdien laimīgākajiem būs iespēja cīnīties finālā.

Ar savu klātbūtni konkursa atklāšanas pasākumā apkārtējos pagodināja arī Zviedrijas Eirovīzijas uzvarētāji – Māns Zelmerlovs, Lorīna un Kerola.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas