Fonoklubā piestās Ziloņi no Neptūna

0 komentāri

Piektdien, 28. novembrī, Fonoklubā bezmaksas koncertā uzstāsies Igaunijas grupas Elephants from Neptune un Slippery Slope. Dienu pirms un pēc viesošanās Cēsīs grupas uzstāsies Rīgā un Liepājā.

Elephants from Neptune ir viena no uzlecošajām Igaunijas rokgrupām, kas savā salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā jau ir aizvadījusi koncertus, dalot skatuvi ar apvienībām Red Hot Chilli Peppers un Kaiser Chiefs, kā arī aktīvi koncertējusi ārpus dzimtenes, vairākas reizes viesojoties arī Latvijā.

Igaunijas mūzikas balvai vairākkārt nominētā apvienība oktobrī izdeva otro studijas albumu, kura prezentācijas koncertturnejas ietvaros 27. novembrī koncertēs Rīgas Nabaklab, 28. novembrī – Cēsu Fonoklubā, 29. novembrī – Liepājas Fontaine Palace.

Ne pirmo reizi Latvijas publikai atrādīsies Tallinas alternatīvā roka trio Slippery Slope. Kopš dibināšanas 2009. gadā tā klajā laidusi četrus singlus un, līdzīgi kā Elephants from Neptune, vairākkārt nominēta Igaunijas mūzikas ierakstu balvām. Grupa skanējumā apvieno gan alternatīvās mūzikas pazīmes, gan melodiskās ”indie” vēsmas, to pasniedzot enerģiskā un ļoti kvalitatīvā izpildījumā.

Fonokluba koncertu papildinās grupa, kas uz Latvijas alternatīvās skatuves ir savākusies pēc ilgākas klusuma pauzes – “punk” apvienība Cacophonics, kuri pirms radošās pauzes bija regulāri Fonokluba viesi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas