Filmu Modris sāks izrādīt Latvijas novados

0 komentāri
Filmu Modris sāks izrādīt Latvijas novados
Publicitātes foto

Valsts svētku nedēļā Jura Kursieša spēlfilmu Modris sāks izrādīt novados visā Latvijā. Kino tūrē Latvijas kino Latvijai no 15. līdz 23. novembrim ar filmas veidotājiem būs iespējams tikties Jēkabpilī, Mazsalacā, Talsos, Alūksnē, Liepājā un Kuldīgā.

Kā vēsta filmas Modris pārstāve Zane Peneze, kino tūres Latvijas kino Latvijai ietvaros filmu Modris, kā arī Ivara Zviedra dokumentālo filmu Štābs Ipiķi un Oskara nomināciju “īsajā sarakstā” iekļauto Signes Baumanes animācijas filmu Akmeņi manās kabatās izrādīs arī filmas galvenā aktiera Kristera Pikšas dzimtajā pilsētā Mazsalacā. Filmu seanss notiks svētdien, 16. novembrī.

Biedrības Kinopunkts rīkotos seansos filmu Modris novembrī, decembrī un janvārī varēs noskatīties vairāk nekā 50 novados un pagastos. Papildu informācija par seansu laikiem kinopunkts.lv.

Pagājušajā nedēļā ar VAS Latvijas Dzelzceļš atbalstu filmu Modris Liepājā, Ventspilī un Valmierā noskatījās 1235 skolēni. Seansi Modra vienaudžiem notiks arī Rēzeknē un Daugavpilī.

Filma Modris ir patiesos notikumos iedvesmots stāsts par pusaudzi, kur konflikts ar māti aizved pie tiesu darbiem. Modris nolemj atrast savu tēvu, kuru nekad dzīvē nav saticis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas