Filmas Greja piecdesmit nokrāsas pirmizrāde notiks Berlīnē

0 komentāri

Erotiskā bestsellera 50 Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas) starptautiskā pirmizrāde norisināsies Berlīnes kinofestivālā, pirmdien paziņoja kinolentes veidotāji.

Režisores Semas Teilores-Džonsones filma Berlinālē tiks izrādīta 11. februārī. Svētā Valentīna dienas nedēļā kinolente iznāks ASV un Eiropā.

Tajā attēlota naivās studentes Anastasijas Stīlas un turīgā uzņēmēja Kristjena Greja iepazīšanās un iemīlēšanās. Romāna centrālā tēma ir galveno varoņu sadomazohistiskās attiecības. Kinolentē galvenās lomas spēlē amerikāņu aktrise Dakota Džonsone un īru aktieris Džeimijs Dornans.

Dž. Dornans atklājis, ka viņa līgumā esot īpaši atrunāts, ka viņš filmā nepozēšot pilnīgi kails.

Filmas režisore ir Sema Teilore-Džonsone, kuras vienīgā iznākusī pilnmetrāžas filma ir 2009. gada biogrāfiskā filma par eksbītlu Džonu Lenonu Nowhere Boy.

Oktobrī filmas uzņemšanu nācās uz laiku atlikt, jo no sadarbības negaidīti atteicās galvenās lomas tēlotājs Čārlijs Hanems. Viņa vietā stājās īru aktieris Dž. Dornans.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas