Filmas “Godzilla” turpinājums iznāks 2018. gadā

0 komentāri

Asa sižeta, zinātniskās fantastikas filmas “Godzilla” turpinājums ASV iznāks 2018.gada jūnijā, paziņojusi kinostudija “Warner Bros.”.

Par otrās daļas režisoru izraudzīts brits Garets Edvardss, kurš veidoja pirmo filmu, kas uz kinoekrāniem iznāca maijā un guva straujus finansioālus panākumus. Lai arī kinolente izpelnījās pretrunīgus kritiķu vērtējumus, tās globālie kases ieņēmumi bija augsti – aptuveni 500 miljoni ASV dolāru (374 miljoni eiro).

Filmas režisors Edvardss patlaban uzņem vienu no “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) sērijai radniecīgajām filmām, tāpēc “Godzillas” filmēšana nesāksies uzreiz, vēsta LETA.

“Godzilla” aizsākās kā japāņu filmu franšīze, kurā no 1954. līdz 2004.gadam iznāca 28 filmas. Tajās attēlotais briesmonis Godzilla iedzīvināts arī komiksos, romānos, televīzijas seriālā un videospēlēs. 1998.gadā režisors Rolands Emerihs nāca klajā ar “Godzillas” Holivudas versiju, taču kinokritiķi un skatītāji to uzņēma vēsi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas