Skandalozā komēdija par plāniem nogalināt Čenunu internetā nopelnījusi 31 milj. dolāru

0 komentāri

Pretrunīgi vērtētā filma Intervija (The Interview), kas stāsta par Centrālās izlūkošanas pārvaldes plāniem nogalināt Ziemeļkorejas diktatoru Kimu Čenunu, internetā jau nopelnījusi 31 miljonu ASV dolāru.

Kino kompānija Sony filmu sākusi izrādīt vien ap Ziemassvētkiem, un kopš šī laika komēdija jau iegādāta vai lejupielādēta internetā vairāk nekā 4,3 miljonus reižu. Tas ļāvis filmai ieņemt pirmo vietu visu laiku pelnošāko internetā izdoto filmu sarakstā un kļūt par studijas visu laiku veiksmīgāko internetā izlaisto lenti.

Pēc skandāliem ar Ziemeļkoreju un neskaitāmiem hakeru uzbrukumiem filmu uz kinoekrāniem rāda vien 580 nelieli, neatkarīgie kinoteātri. Tajos kases ieņēmumi no Intervijas izrādīšanas sasnieguši piecus miljonus dolāru.

Jau vēstījām, ka pēc hakeru kiberuzbrukumiem un draudiem sarīkot teroraktus kinoteātros studija Sony sākotnēji atteicās no filmas izrādīšanas, tomēr, reaģējot uz kritiķu, tostarp ASV prezidenta Baraka Obamas pārmetumiem, ka nav pieļaujama izteiksmes brīvības apdraudēšana, nolēma šo lēmumu pārskatīt.

Pēc tam, kad lielie kinoteātru tīkli no tās izrādīšanas bija atteikušies, kinolenti pieteicās izrādīt vairāki simti neatkarīgo kinoteātru ASV.

Filmu iespējams noskatīties ar tās tīmekļa vietnes, kā arī Google pakalpojumu YouTube un Play un Microsoft platformas Xbox Video starpniecību, tomēr vienīgi ASV.

Kinolentes uzņemšana izmaksāja 44 miljonus ASV dolāru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas