Festivāla Laba Daba 2015 biļetes jau pārdošanā

0 komentāri
Festivāla Laba Daba 2015 biļetes jau pārdošanā
Publicitātes attēls

Tev noteikti jāizlasa

Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz festivālu Laba Daba 2015, ks notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam, informēja festivāla organizatoru pārstāve Gundega Turnele.

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba nākamajā vasarā norisināsies jau septīto gadu. Organizatori sola, ka tas būs piesātināts ar labu mūziku, aizraujošām nodarbēm un labdabīgu atmosfēru.

“Katrai mājai ir sava aura, un tās saimniecei – sava “firmas” receptes, kas iepriecina viesus, bet festivālam ir pārdomāta programma un sajūtu gamma, kas radīta, domājot par apmeklētājiem, kas to iemīļojuši,” uzsver G. Turnele.

Balstoties uz jau iekoptām tradīcijām, festivāls piedāvās dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas, kā arī papildu programmu ar radošām, aizraujošām, sportiskām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm, tostarp ģimenēm ar bērniem.

Grupas, kuras uzstāsies festivālā, tiks izziņotas 2015. gada sākumā.

Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Patlaban biļešu cena ir 25 eiro, no 1. februāra – 30 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja festivālā pieaugušo pavadībā arī šogad būs bez maksas.

Festivāls Laba Daba norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā Ratnieki, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā.

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas