Fanu reiss arī uz Džastinu Timberleiku Polijā

0 komentāri

19.augustā Polijas pilsētā Lodzā notiks amerikāņu mūziķa Justin Timeberlake koncerts. No Rīgas iespējams apmeklēt šo jau izpārdoto koncertu, iegādājoties ekskluzīvas, faniem no Latvijas rezervētas koncerta biļetes kopā ar vietu muzikālā izklaides braucienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasaulē viens no populārākajiem popmūziķiem savu 3.solo turneju The 20/20 Experience World Tour uzsāka pērn, un koncerts Polijā ir vienīgā turnejas uzstāšanās Eiropas austrumos. Šo šovu ietekmīgi ārvalstu un starptautiskie izdevumi nosaukuši kā hipnotizējošu piedzīvojumu 30 skaņdarbu garumā. Justin Timberlake ir viens no pasaulē šobrīd pieprasītākajiem un atzītākajiem māksliniekiem, un šī turneja seko viņa dubultalbumam The 10/20 Experience un The 20/20 Experience, pēc sešu gadu pauzes.

Fanu reiss piedāvā arī 30. oktobrī apmeklēt Lenny Kravitz koncertu Viļņā un nākamā gada 21.februārī – The Black Keys Polijā, uz kuru turklāt vēl tikai pāris dienas Fanu reisa mājas lapā pieejamas fanu zonas biļetes komplektā ar vietu Fanu reisā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas