Fani sajūsmā: Bridžita Džounsa gaida bērniņu!

0 komentāri

Un, nē, šeit runa nav par “oskaroto” aktrisi Renē Zelvēgeri, bet gan pasaulslaveno tēlu, kas viņai atnesa milzīgu atpazīstamību. Londonā šobrīd tiek filmēts ilgi gaidītais trešais turpinājums filmai par aušīgas blondīnes Bridžitas Džounsas piedzīvojumiem, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Lai kļūtu par Bridžitu Džounsu pirmo reizi, aktrisei Renē Zelvēgerei bija krietni jāpieņemas svarā. Tās bijušas īstas mocības, kas atmaksājās, – šī loma Zelvēgerei ne tikai atnesa jau pieminēto slavu, bet arī Oskara nomināciju 2002. gadā (pēc trim gadiem viņa triumfēja nominācijā par Labāko otrā plāna aktrisi (Aukstais kalns)). Šoreiz šādam upurim krietni notievējusī zvaigzne nepiekrita, tomēr filmā demonstrēt slaido vidukli viņai nebūs ļauts. Viņas varone ir stāvoklī, tāpēc filmēšanas laukumā Zelvēgerei būs jāvalkā mākslīgais grūtnieces vēderiņš.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas