Faith No More izdod jaunu dziesmu Motherf—er pēdējo 17 gadu laikā

0 komentāri

Amerikāņu alternatīvā metāla grupa Faith No More pēc 17 gadu pārtraukuma laidusi klajā jaunu dziesmu Motherfucker, kas ir pirmais singls no 2015. gadā gaidāmā jaunā studijas albuma, kuru grupa izdos savas izdevniecības Reclamation Records paspārnē.

Dziesmas Motherfucker pirmatskaņojums notika jūlijā, grupai uzstājoties festivālā BST Festival, bet nu ir pieejama tās studijas versija.

Atgādinām, ka grupas iepriekšējais albums ar kolorīto nosaukumu Album of the Year iznāca 1997. gadā.

Maika Patona vadītā grupa izjuka 1998. gadā, taču 2009. gadā apvienojās. Šajā gadā grupa sniedza vairākus koncertus, no kuriem viens notika arī Sapņu fabrikā Rīgā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas