Esplanādē rādīs Graubas spēlfilmu “Sapņu komanda 1935”

0 komentāri

Trešdien, 20.augustā, kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” pasākumu ciklu “Latvijas filmu vakari” turpinās Aigara Graubas spēlfilma “Sapņu komanda 1935”.

Seansa sākums plkst. 22:30. Pirms seansa notiks tikšanās ar režisoru Aigaru Graubu un producentu Andreju Ēķi. Pasākumu vadīs kinokritiķe Zane Balčus.

Filma stāsta par 1935.gadā Ženēvā notikušo pirmo Eiropas čempionātu basketbolā, kam gatavojās arī Latvijas valsts vienība. Komandas treneris bija pārliecināts, ka viņa komanda spēs paveikt brīnumu, tomēr ceļā uz čempionātu viņus pavadīja intrigas, likstas un pārpratumi.

Filmu kinoteātros noskatījušies vairāk nekā 150 000 skatītāju. Tā arī rādīta vairāk nekā 20 starptautiskos festivālos, iegūstot atzinību gan par labāko režiju, gan labāko drāmu un labāko ārvalstu filmu. Filmas DVD bijis pārdotākais Latvijā 2013.gadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas