Eolika ar trīs koncertiem svinēs 35. jubileju

0 komentāri

Latvijas estrādes leģenda – kvartets Eolika pēc dažām dienās svinēs dibināšanas 35. gadskārtu un aicina uz koncertiem Rēzeknē, Cēsīs un Rīgā, informē Juris Millers.

Koncertos kvartets uzstāsies oriģinālajā sastāvā – uz skatuves būs Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals, kuriem pievienosies mūziķu grupa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šajos koncertos skanēs populārākie Eolikas hiti, bet atšķirībā no daudziem citiem koncertiem, šoreiz – ar dzīvo pavadošo sastāvu”, par gaidāmo koncertu norisi teic O. Rajecka.
Pārsteigumu skatītājiem ir sagatavojis arī Viktors Zemgals, kurš pievienojies kvarteta jubilejas koncerttūrei ne tikai kā kvarteta dalībnieks, bet arī kā solomākslinieks.

“Koncerta pirmajā daļā skanēs mana soloprogramma Brīvais lidojums – uzstāšos kopā ar savu grupu Zemgals un citi putni, ļaujot iepazīt skatītājiem to mūziku, kas ir tuva man un daudziem manas paaudzes cilvēkiem,” saka V. Zemgals.
Koncerta otrajā daļā skanēs tādi neizmirstami un neatkārtojami hiti kā Zemeņu lauks, Es neesmu Džeina Fonda, Pasaule, Pasaulīt, Raimonda Paula dziesmu popūrijs u.c. skaņdarbi, kas kļuvuši par Eolikas muzikālo vizītkarti, norāda J. Millers.

Eolikas jubilejas koncerti notiks 7. februārī Austrumlatvijas vēstniecībā Gors Rēzeknē, 8. februārī Vidzemes koncertzālē Cēsis, bet koncertturnejas noslēgums paredzēts Valentīna dienā, 14. februārī, koncertzālē Rīga, kur uz skatuves paredzējis kāpt arī kvarteta dibinātājs Boriss Rezņiks. Pēdējās biļetes uz koncertiem vēl nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

Kvartets Eolika tika izveidots 1980. gadā un savas pastāvēšanas vēsturē sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, kļūstot par vienu no Latvijas estrādes mūzikas simboliem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas