Enhet noslēgs Eiropas turneju ar koncertu Cēsīs

0 komentāri

Cēsu “metalcore” apvienība Enhet, atgriezusies no Eiropas koncertturnejas, piektdien, 17. oktobrī, sniegs koncertu savās mājās – Fonoklubā, kur dalīs skatuvi ar līdzi atvesto Somijas elektroniskā metāla grupu Khroma.

Grupa Enhet aizvadīto nedēļu laikā sniedza deviņus koncertus Polijā, Vācijā, Nīderlandē un Luksemburgā. Ievērojot tradīcijas, grupa ir izlēmusi simboliski noslēgt rudens koncertu sēriju Fonoklubā.

Daļu turnejas grupa aizvadīja kopā ar Somijas elektrometāla apvienību Khroma, kas atrodas sava debijas albuma Collapse popularizēšanas koncertu sērijā un šajā piektdienā Cēsīs noslēgs savu trīs nedēļu ilgo Eiropas koncertsēriju.

”Aizvadītās nedēļas neapšaubāmi ir uzskatāmas par veiksmīgām – bija prieks viesoties jaunās vietās un redzēt, kā alternatīvās skatuves kultūra attīstās citviet Eiropā. Kaut arī Latvijā šajā ziņā ir jūtams panīkums, šādi braucieni sniedz motivāciju kaut ko darīt lietas labā, un šobrīd varam teikt, ka Enhet ir uz emocionāla pecēluma viļņa, kurā ceram dalīties piektdienas koncertā,” stāsta Enhet dalībnieks Mārtiņš Brants.

Īsi pirms došanās ceļā Enhet publicēja un bezmaksas lejupielādei piedāvāja 2008. gada albumā iekļautās dziesmas Rise 2014. gada studijas versiju:

Bet ieskatu Enhet tūres ikdienā tver:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas