Emocionāli: pēc kādas uzstāšanās pasaulē populārā TV šovu žūriju haizivs Saimons raud…

0 komentāri

Tā gan nav pirmā reize, kad Saimons Kavels, kuru daudzi nosaukuši par bezjūti, izplūst asarās atlases laikā, taču šeit tam bijis pamatots iemesls – pagājušajā mēnesī viņam nomira mamma.

Kāds automehāniķis vārdā Džošs Daniels augusta beigās uzstājās slavenajā britu talantu šovā X Factor, veltot dziesmu draugam, kurš pirms diviem gadiem gāja bojā autoavārijā. Izpildot emocionālo dziesmu Labrinth, emocijas sita augstu vilni arī šova žūrijā, kas izplūda asarās, arī Saimons, kuram, visticamāk, atmiņā uzplaiksnīja pavisam nesenais sāpīgais notikums, kad aizsaulē aizgāja viņa mamma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Ja parasti pēc priekšnesumiem dalībnieki dzird kādu Saimona komentāru, tad šoreiz viņš izvēlējās neteikt neko, izlaižot savu kārtu un iedodot Džošam trešo “jā”, kas ļāva turpināt dalību.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas