Eminems piepilda kvēla fana pēdējo vēlēšanos

0 komentāri

Sekojot kampaņai sociālajos tīklos, amerikāņu reperis Eminems saticies ar savas daiļrades cienītāju, kurš ir neārstējami slims, raksta mūzikas ziņu portāls NME.

Jaunietis Gage Garmo sirgst ar Osteosarcoma, retu kaulu vēža formu. Atsaucoties uz avotiem, viņam atlicis dzīvot vairs tikai nedēļu. Kā ilggadējs Eminema fans pirms aiziešanas viņš vēlējies satikt savu elku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

17 gadus vecā jaunieša sapnis piepildījās svētdien, 11. janvārī, kad reperis apciemoja viņu mājās Mičiganā. Tomēr, kā vēstīts Twitter, Gage  nu jau devies mūžībā.

Žēlsirdības pasākumu gan pavada virkne negāciju paša Eminema privātajā dzīvē. Piemēram, Čikāgas reperis Hotstylz viņu iesūdzējis tiesā, pieprasot 8 milj. ASV dolāru, kam par ieganstu ir 2013. gada dziesmas Rap God lirika.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas